Klan TAURI

Forum klanowe TAURI z gry Dark Orbit

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-12-18 22:01:56

NON-OMNIS-MORIAR

Administrator

3950102
Call me!
Zarejestrowany: 2008-08-24
Posty: 63
nazwa statku: Vengance
level: 16
ranga: Szeregowy pułkownik
WWW

Piszemy coś o sobie.... nie ma co sie wstydzić ;)

Nikt nie pisal w tym dziale do tej pory, ja sam nie napisalem nic z przyczyn nie wyjasnionych, no moze nie wiedzialem co napisac. trudno pisac o sobie, ale moze zaczne.

Mam na imie Ariel. mam 24 lata. Mieszkam w Rudzie Śląskiej w woj. śląskim. W dark orbit zaczalem grac pod koniec lipca tego roku. interesuje sie przede wszystkim komputerami. gra mnie wciagnela, spodobala mi sie i jest dla mnie fajna odskocznia od rzeczywistosci. jesli ktos chce sie ze mna skontaktowac mozna pisac do mnie na gg: 3950102. poza tym czesto jestem na TSie. zapraszam tez do kozystania z niego. dzieki temu latwo mozemy sie zoorganizowac, poznac nowych ludzi i wiele innych rzeczy Sam jestem zarzadca TAURI# i staram sie dobrze zarzadac tym podklanem TAURI. Was takze zachecam do brania zywego udzialu z zyciu klanu

Ostatnio edytowany przez DarkStar (2008-12-18 22:20:29)


http://arielkocik.ovh.org/darkorbit/mojbanner.gif
http://images.chomikuj.pl/button/arielkocik.gif

Offline

 

#2 2008-12-18 22:07:40

•®•KΩM!L0$•®•

Gość

Re: Piszemy coś o sobie.... nie ma co sie wstydzić ;)

Cześć mam na imię Kamil jestem z miasta Bytom woj. Górno Śląskie.
W dark orbit gram od ok. 7 miesięcy.
Interesuję się kibicowaniem mojej ulubionej i ukochanej drużynie jaką jest POLONIA BYTOM, lubie także sluchać dobrej muzyki takiej jak hard style, hip-hop, trance, house i disco dance
lubie też grać w gry komputerowe i poznawać nowe osoby a w szczególności dziewczyny
Często siedzie też na gg ale na niewidoku bo nie idzie grać i pisac jednoczesnie no chyba ze z Groszynką to moge to i to
pozdrawiam KamiloS

 

#3 2009-05-02 11:33:41

*T*E*D*[TRI]

Gość

Re: Piszemy coś o sobie.... nie ma co sie wstydzić ;)

Witajcie jestem starym ale w sumie nowym czlonkiem hehe Mam na imie Sebastian ale mowcie do mnei "tadzio" to po dziadku hehe pochodze z Kowali kolo Radomia. W DO gram przez ok 3 miesiace ale po kilka godzin teraz zamierzam to zmienic i grac krocej. Piszac jestem starym ale nowym czlonkiem mialem na mysli to ze juz w wakacje bylem czlonkiem klanu TAURI a kilku graczy pewnie moze to potwierdzic jednak przez oszustwo zrezygnowalem z gry i oddalem konto teraz zaczalem od nowa i mam nadzieje ze bedzie nam sie dobrze wspolpracowalo.
Interesuje sie pilka nozna i tenisem stolowym uprawiam te zawody profesjonalnie a tak wogole 4 maja 2009 roku koncze 16 lat!!!! TEZ JAK PRZEDMOWCA CZESTO JESTEM NA GG ALE NA TSIE JESTEM RZADKO PONIEWAZ DZIEKI NIEMU MAM WIEKSZE LAGI A POZA TYM MIKROFON MI SIADL I SIE ZACZYNA KLOPOT Chetni moga w razie czeg pisac na gadu 9956202
Pozdrawiam *T*E*D*[TRI]

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przygody-w-berk.pun.pl www.avatar2009.pun.pl www.isp-kielce.pun.pl www.rootband.pun.pl www.polskaakademia.pun.pl